Za 1. čtvrtetí tohoto roku se prodalo 9,3 milionu telefonů s HTC Sense

4

Firmě HTC se i přes trochu slabší nabídku telefonů z počátku tohoto roku daří velmi dobře. Podle nedávno vydané tiskové zprávy se v prvním čtvrtletí prodalo koncovým zákazníkům 9 313 500 telefonů vybavených grafickou nadstavbou HTC Sense. Je tedy možné, že část patří i Windows Phone 7 / Windows Mobile telefonům, ale v celkových číslech to bude téměř zanedbatelné.

Z druhého čtvrtletí zatím přesná čísla prodejů nejsou, ale víme, že do obchodů bylo odesláno celých 11 000 000 zařízení.  To je pro srovnání téměř dvakrát více, než ve stejném období minulý rok. Je tak vidět, že HTC i přes poměrně silně konkurenční prostředí stále roste a zvyšuje své prodeje.

A co Vy, jaký máte názor na značku HTC? Koupíte si od nich svůj příští telefon?

Zdroj: Androidcommunity

4 KOMENTÁŘE

  1. Osobně si značky HTC vážím. Líbí se mi její přístup k zákazníkům (z posledních třeba update 2.3 androidu na obyč Desire). Nebo třeba i způsob prodeje ve značkové prodejně v Praze..ty jejich akce jsou bezva.
    Já sám jsem si jako první chytrý telefon koupil právě zmiňovaný HTC Desite v bílé…sice už tam nemam ROMku od HTC, ale to je spíš věc toho, že je Desire stařík a ta paměť v té době nebyla až tolik potřeba…
    Jako další telefon plánuji koupit opět od HTC 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here