Youtube pro Android by měl brzy podporovat přehrávání videí na pozadí nebo offline

3

youtube video na pozadi androidpolice

Oficiální aplikace Youtube pro Android byla aktualizována na verzi 5.2.27. Pokud vám ještě v Google Play Store nebyla nabídnuta možnost aktualizace, můžete provést manuální instalaci pomocí APK souboru, který stáhnete zde. Nová verze neobsahuje žádné výrazné změny, nejspíš tedy došlo pouze k opravě menších chyb a dalším méně znatelným vylepšením.

Redaktoři webu Android Police se však na YouTube 5.2.27 podívali pozorně a objevili několik indicií, které nasvědčují brzké implementaci dvou velmi žádaných funkcí. První novinkou by měla být možnost přehrávání videí na pozadí, a to i při vypnutém displeji. V praxi bychom tuto vychytávku využili především u nejrůznějších hudebních videí a podcastů. Druhou novinkou v budoucí verzi YouTube pro Android, bude nejspíš možnost přehrávání videí offline.

V současné době není jasné, kdy bude vydána nová verze aplikace s podporou obou zmíněných funkcí. Není však vyloučeno, že Google novou verzi YouTube představí do konce října spolu s Androidem 4.4 KitKat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: Android Police (1, 2)

 • NecromanderSM

  Cez tu Vašu reklamu alebo čo to je sa cez mobil pomocou Chrome nedá dostať na túto stránku. (celú obrazovku prekryje šedá farba a uprostred napíše chýbajúci doplnok) To čo ma byť?

  • Jáchym Šlik

   Děkujeme za připomínku. Podíváme se na to a pokusíme se problém nějak vyřešit.

 • hujahejakok

  No jako HURA, nicmene offline videa sly uz kdysi davno, teda ne uplne offline ale kdyz se daly do prehrat pozdeji tak se prednacetly a pak stacilo jen na ne kliknout a fup to uz samotne prehravani nezralo, nicmene pak prisla aktualizace a dal to zname,…