YouTube 4.0.8E: nové uživatelské rozhraní, přehrávání videí offline a dálkové ovládání

1

Aplikace YouTube pro Android se dočkala poměrné důležité aktualizace, která přináší nové funkce a vylepšení na telefony a tablety s různými verzemi operačního systému.

YouTube 4.0.8E (pro Honeycomb, Ice Cream Sandwich a Jelly Bean)

 

Pro zařízení s Androidem 3.2 Honeycomb a vyšším byla vydána aktualizace na verzi 4.0 přinášející nové uživatelské rozhraní, kterému dominuje vysouvací menu v levé části obrazovky s rychlým přístupem k vašemu účtu a oblíbeným YouTube kanálům. Další změnou ve stylu aplikace Google+ jsou mnohem větší náhledy videí. Výrazných změn se dočkala také obrazovka pro přehrávání videa s lištou zobrazující počet kladných a záporných hlasů pro video a novým přehrávačem.

Velmi užitečnou funkcí je možnost načíst video předem, když jste připojeni přes Wi-Fi. Načtené video si pak můžete přehrát kdykoliv později a offline. Díky této vychytávce můžete ušetřit například cenné megabajty z vašeho FUP. YouTube 4.0.8E také přináší možnost zobrazit historii všech sledovaných videí, bez ohledu na zařízení, na kterém byla přehrávána.

 

Další a neméně zajímavou novinkou je funkce s názvem YouTube TV, která umožňuje pomocí vašeho telefonu nebo tabletu dálkově ovládat přehrávání YouTube videí na počítači nebo chytré televizi. Ano, prakticky se jedná o integraci té samé funkce, kterou nabízí samostatná aplikace „YouTube Remote Control“.

YouTube 2.4.4 (pro starší verze Androidu)

Ochuzeni nezůstanou ani uživatelé Androidu 2.3 Gingerbread nebo staršího. Nedávno vydaná aktualizace na verzi 2.4.4 přináší možnost přihlášení přes Google účet, přehrávání HD videí (na zařízeních s dostatečnou hardwarovou výbavou) a opravy některých chyb.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

  • FuckAndroid

    Tak to je svinárna tohle ovšem