Vývoj populární c:geo končí

12

Vývoj populární geocacherské aplikace c:geo od českého tvůrce Radovana Pašky končí. Autor se k tomuto razantnímu kroku rozhodl díky neférovému jednání ze strany společnosti GroundSpeak, která stojí za portálem geocaching a také z důvodu nedostatku času.

Aplikace na Android marketu zůstane do doby, kdy bude funkční a autor také nechá volně přístupné zdrojové kódy na githubu.

Zdroj: Blog autora

12 KOMENTÁŘE

  1. Tak tohle je hrozná škoda … nejlepší program na GC. Zaplatil bych za něj klidně kdyby bylo třeba. Groundspeak asi chce prodávat tu svoji předraženou aplikaci, stejně jako svý předražený premium member účet. Kéž by se zdrojových kódů někdo chitil a zkusil to táhnout dál ….

  2. Tohle je jedna z mála aplikací který je opravdu škoda.Tak tohle GroundSpeak opravdu ošklivě po***l a jejich předraženou aplikaci ať si strčí třeba za klobouk!

    • Škoda, že článek neobsahuje jaké jsou důvody ze strany společnosti GroundSpeak. V každém případě je to velká škoda, protože aplikace je doopravdy podařená. Nepatřím mezi každodenní kačery, ale aplikaci jsem používal velmi rád.

      • Důvody jsou jednoduché, sama společnost se snaží protlačit svou placenou aplikaci a member účet. To jde však těžko, když existuje c:geo, které je zdarma a navíc kvalitnější.

  3. věčná škoda. doufám že bude stejně kvalitní náhrada zdarma. on se toho snad nějaky kačer programátor chytne.

  4. Proto rikam jen vice a houst utoku od lulzsec a podobnych. Ci jsou data, ktera komunita dobrovolne vytvori na sluzbe spolecnosti? Proc twitter propaguje svoji vlastni aplikaci na ukor aplikaci jinych, proc maji byt zpoplatnovany api? Jasne, ted to vypada jako chamtivost, ale to s tim dane spolecnosti nemohly pocitat do budoucna, kdyz to vsechno zpristupnovaly?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here