Víme, kolik interní paměti se reálně skrývá v 16GB smartphonech

7

Nároky operačních systému na interní paměť přístrojů neustále vzrůstají, a to hlavně díky nejrůznějším softwarovým nástavbám výrobců. Ty dokážou proměnit základní prostředí k nepoznání, na druhou stranu tím zpomalí celý přístroj a zároveň zvýší nároky na spotřebu baterie. V neposlední řadě si také vezmou nějaký ten gigabajt z interní paměti.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, tak vám přinášíme zajímavou infografiku, v rámci  rámci které naleznete informace o jednotlivých smartphonech, konkrétně kolik interní paměti získáte pro vlastní využití při koupi přístroje.

storage spaceZdroj: blogs.which.co.uk

 

 • Jarda

  skvělá gramatika 😀 Význam teček a čárek vám asi nic neříká…

  • Jenda

   Souhlas. Tohle uz je dost silny kafe i na web – pouzit tecku v pulce vety ap.

   • machoczek

    Dobry večer Jardo a Jendo – díky za upozornění, článek jsem stylisticky upravil. Věřím, že má přívětivější formu.

 • arten18

  Bohužel žádný překvápko. Především teda u androidích telefonů a to hlavně u Samsungu. Kéž by výrobci přestali zasírat krásně čistý a výkonný Android nástavbami, které stejně nejsou potřeba. Pak se výrobci akorát diví proč spousta lidí uteče k alternativní ROM. A místo toho aby změnili nebo nejlépe vymazali nástavbu tak to všem zpříjemní ještě navíc tím, že zamknou bootloader. Hlavně, že je Android svobodnej soft.

 • mahon

  Hoši,Jarda a Jenda,jste jak prdlý kluci ze základky.Tahle diskuze,pokud jste si toho nevšimli,
  není o gramatice a pravopise ale o telefonech.

  • Jarda

   prdlÍ, když už 😀 ne tak chápu, že to má být o telefonech, ale když už někdo chce psát veřejně, tak to musí zvládat… Nemusí být spisovatel, ale rozdíl mezi čárkou a tečkou je celkem podstatný + další chyby

   • pedro1

    No, ono celkove, at je to na webech, nebo to slysite v televizi, des.