Vic Gundora: „jsme odhodláni udělat fotoaparáty v Nexusech šíleně dobré“

5

vic_chest_bump

Na rozdíl od spousty jiného, jako například pravidelných aktualizací, čistého „Android experience“ a záruky dostatečné pozornosti ze strany kutilské komunity, tak fotoaparáty nikdy nepatřily k  velkým tahákům Nexus zařízení. Tím samozřejmě nemyslím, že byly špatné, to rozhodně ne. Byly ale pouze dobré, v konkurenci těch nejlepších telefonů snad v některých případech i lehce podprůměrné.

To by se však mohlo výhledově změnit. Viceprezident inženýrů v Googlu se totiž v komentářích pod jedním ze svých příspěvků na Google+ nechal slyšet, že je Google plně odhodlán přinést do budoucích Nexusů, cituji: „šíleně dobré kamery“.

„We are committed to making Nexus phones insanely great cameras. Just you wait and see.“

Dlužno poznamenat, že slova jednoho, byť vedoucího, z inženýrů, navíc v komentářích pod fotkou na Google+, se nedají brát směroplatně.

Tvrdit tak, že hned příští Nexus za sebou nechá fotoaparáty všech Galaxy S a Lumií ve stínu, by bylo krajně šílené, nicméně jako nezávazný příslib, že by mohlo dojít k zlepšení, to brát můžeme. A i to je lepší než nic.

A jaký je Váš názor na fotoaparáty Nexusů? Je jejich (ne)kvalita důvodem, proč dáváte spíše přednost konkurenčním telefonům nebo to při Vás naopak nehraje žádnou roli?

Zdroj: pha

5 KOMENTÁŘE

  1. Muj Nexus Galaxy foti velmi dobre. Samozrejme na fotografie z 8 megoveho SII nema, ale pro me nebyla priorita nejlepsi kvaliza fotografii, ale rychlost telefonu, podpora (coz se ted musim smat Samsungu a zaroven litovat majitele SII – cekaji 3/4 roku na update na JB, mezi tim uz je JB 4.2.1 a dokonce uz stihneme s Nexusem i update 4.2.2) a v neposledni rade je vyhodou pure androidí system. Jako „fotograf“ povazuji fotky z Galaxy Nexusu za kvalitni a uchazejici, ale rozhodne je to misto kde se da zabrat a zlepsit. A je to jedine dobre. Budu se tesit!

  2. Jsem na vývoj fotoaparátů zvědavý. Vyvíjí se pořád něco. Třeba nám jednou mobil nahradí aspoň základní zrcadlovku.

    Upozornění na chybu článku – fotoaparáty nepatřily …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here