Viber dostal holo vzhled a uvedl verzi pro desktop

4

unnamed (2)

Populární nástroj pro bezplatné zasílání zpráv přes internet Viber byl updatován na novou verzi. Ta nabízí především vylepšený vzhled (tzv. holo), který respektuje pravidla Googlu na designování aplikací pro nové verze Androidu a nové funkce.

S Viberem nově pošlete i video, zvuk by měl být nyní kvalitnější, uvidíte kdo je v danou chvíli online a budete mít možnost pohodlně přenést vaše hovory mezi mobilem a desktopovou aplikací.  Ta je dostupná také bezplatně.

Desktopovou verzi Viberu najdete zde, tu pro Android pak na Google Play:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidPolice

 • Majkl

  Desktopová aplikace je sice v plenkách, ale funguje a je super, že se synchronizuje s telefonem, takže když zprávu přečtete v PC, okamžitě se přečte i v telefonu a naopak. Odeslané zprávy jsou ihned viditelné v PC i telefonu. Doporučuju!

 • Bylo by fajn alespoň uvést zdroj, když už to taháte z jiných webů v ČR (zvláště pak asi deset minut potom, co to tam vydají)… ale androidmarket.cz byl v tomhle vždycky hniloba a špína.

  P.S. jen pro info si zkuste přečíst tento článek na apemobile.cz – http://apemobile.cz/viber-ziskal-novy-holo-design-a-klienta-pro-pc-a-mac/

  • V rychlosti jsem zdroj opomenul, omlouvám. Vězte, že šlo o ojedinělou chybu, běžně nemíváme se zdrojováním problém.

  • Jen tak pro zajímavost. AndroidMarket.CZ je jeden z mála webů, který nejenže uvádí zdroj, ale pokud ho na ten zdroj zavede jiný web, třeba i český, tak uvede přes ‚via‘ i ten.

   #GetYourFactsStraight