Už i Homer Simpson má Google Glass

8

Příliv dnešních zpráv o Google Glass uzavřeme poněkud netradičně informací o novém majiteli těchto chytrých brýlí. Stal se jim milovník dobrého piva Homer Simpson, který v nejnovější epizodě populárního kultovního seriálu Simpsonovi vyzkouší Google Glass. Jak se mu zalíbí se dozvíme až po odvysílání epizody, podle upoutávky se však zdá že si Homer brýle zamiluje.

Jak to doopravdy nakonec bude, mohou jako první sledovat příští neděli Američané na televizní stanici FOX. Uvidí tak zdali bude Homer ukazovat stinnou či světlou stránku tohoto produktu. Tak či tak Google Glass zůstanou kontroverzním produktem, který si bude muset najít vlastní místo ve společnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=kyLDaT6sZPs

8 KOMENTÁŘE

 1. A vypadalo to tak nadějně s tímto webem… Tohle už je jen vrchol amatérismu… Hrozný web, který má spoustu chyb, otřesná gramatika, kdy nezvládáte ani základní pravidla, články rozdělené po každém slově, u kterých jste raději zamezili komenty a konečně i články o ho*ně jako je tento. Jste ostuda Android portálů a i já, co by věrný fanda, tu končí. Zdar!

  • Dobrý večer Petře, tento článek je nadsázkou máte pravdu nemá žádnou extra hodnotu a byl myšlen jako uvolnění při nedělním večeru o čemž už napovídá i nadpis.

   • K Petrovi se připojuji.
    Tento portál má všechny znaky amatérismu. Klesající úroveň obsahu (vesměs opsané „novinky“, „funny“ příspěvky jako je tento, otřesná gramatika, hodně laické recenze, s mnoha nepřestnostmi, snaha vydat každý den x článku jedno jaké hodnoty apod.), grafika detailů hezká, ale rozložení stránky hrozné, spousta věcí naplácaných na jedno místo, nesouhlasí velikosti jednotlivých prvků, chaos chaos chaos.
    Na Chrome nefunguje skript, pomocí kterého se přidávají komentáře (přestože to předtím fungovalo).
    Mazání nepříjemných a kritických komentářů.
    Články o 10 podstránkách …
    Prostě mažu androidmarket.cz z oblíbených a končím tady.

    • Danieli, děkuji za zpětnou vazbu, co se týká úrovně obsahu, tak se snažíme spíše o opačnou věc a to konkrétně ji zvyšovat, ne vždy se nám to podaří to připouštím. Co se týká podobných „funny“ příspěvků tak ty samozřejmě můžeme do budoucna omezit v rámci webu a přesunout je na sociální sítě, kde se lépe hodí. Co se týká rozložení stránky tak po předělání a nasazení oficiální verze došlo k dalším úpravám, kdy jsme vyslyšeli hlasy naších čtenářů a upravený design s vylepšenou optimalizací by měl být nasazen koncem ledna. Web momentálně běží první ostré verzi do doby kdy dojde k 100 procentní optimalizaci následující verze šablony. Osobně věřím, že s příchodem nové verze bude chaos potlačen.

     Co se týká skriptu diskuze na chrome, tak jsme ho již řešili, kdy se tato chyba vyskytuje pouze sporadicky a jste druhý o kom vím, že mu script nefunguje testovali jsem stránky na různých prohlížečích a na všech se v pořádku načítá u Chrome proběhlo testování na několika desítkách strojích a vždy úspěšně.

     Co se týká mazání kritických komentářů, tak je nemažeme. Pouze došlo k pozastavení diskuzí u článku TOP 10, kdy se diskuze nevztahovala k obsahu článku, ale k jeho formě.

   • vidíte sám, že tento názor není jen můj. Tento portál je prostě na konci. P. Daniel to vystihl celkem přesně..Je to škoda.

    • Na druhú stranu je to web, ktorý je iný ako ostatné, na ktorých nájdete rovnako okopirovany obsah. Pre mňa stále ostro sledovaný a nejaké chyby viem a rád odpustim.

     • Asi tak! Hele, jestli budeš číst tenhle web, nebo tenhle, vesměs je to jen stále a dokola kopie jednoho a toho samého článku. Prostě třeba si vybrat web, na kterém se dobře orientujete! Jestli někomu vadí článek o Homerovi 😀 Ježiši! Tak jde o odlehčení, nikdo vás to nenutí číst! A gramatika. Ano je hrozná, i já, gramatický negramota to vidím, ale tak, dneska to tak bohužel je! SAKRA uvědomte si, že ti kluci to tady dělaj vesměs ZADARMO! Takže, když to vezmu kolem a kolem, i když nějaká novinka trvá třeba 2 dny než se objeví tady, jsem rád, že se nakonec objeví a já si ji přečtu… Jsem na to tady zvyklej (i když nový design mi zatím nesedl, na FB jsem napsal svoje, počkáme si teda po tom Lednu) a rád tu tedy i zůstanu a uvidím. Dokud tu budou aktuální informace, je JEDNO kde to budete číst…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here