Unikla fotografie záhadného Huawei phabletu a chytrých hodinek

0

Huawei letos na MWC míní představit hned několik zařízení. Hlavním hrdinou bude nová vlajková loď Ascend P7. Krom něj ale bude představen model Ascend G6, pak nějaký phablet (spekulovalo se o MediaPadu X1) a chytré hodinky, které prozatím nezískaly jméno, popřípadě kódové označení.

phablet_Huawei_naramek

Dnes se objevila fotografie, na které jsou právě chytré hodinky. Spíše bych ale hovořil o chytrém náramku, neboť svým designem ho připomínají. Vedle nich leží neznámý phablet, který svou přední stranou připomíná HTC One. Celkově jeho zaoblení, barva a dva reproduktory opravdu připomínají model ze stáje HTC. K poledni přibyl tweet ve kterém byla přidána informace ohledně tohoto neznámého zařízení, měl by to být model MediaPad M1 8.0. Ten poslední číselný dodatek naznačuje velikost displeje, která je na phablet až monstrózní. Nakonec by se mohlo jedna o tablet, ale nikde o tom nepadlo ani slovo, navíc i na fotografii je zařízení prezentováno spíše jako přerostlý smartphone.

Brzy by tato hádanka měla být objasněna. Pokud se bude jednat ale doopravdy o phablet s 8,0 palcovým displejem, tak se svět už asi zbláznil, nebo doopravdy nevím. V následujících hodinách, či dnech budeme vědět veškeré informace o těchto zařízeních.

Zdroj: @evleaks

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here