T-Mobile přinese každý týden novou inovaci

1

tmobile

V poslední době se mobilní operátoři předhání v tom, kdo nabídne zákazníkům lepší služby. Virtuální operátoři klepou na dveře a je jisté, že mnoho lidí jim dá přednost právě před klasickými operátory. Také T-Mobile nedávno zrušil nebo alespoň zlevnil několik poplatků.

  • Zkopírování dat z telefonu zdarma na všech značkových prodejnách zdarma.
  • Zrušení poplatku za změnu Twist tarifů.
  • Výměna SIM karty zdarma, na důvodu nezáleží.
  • Blokace karty.
  • Identifikace čísla, které vás obtěžuje, nyní vyjde na 250 Kč bez DPH.

Nadále se dokonce zavázal, že každý týden bude inovovat. Zveřejnil adresu webových stránek, kde mohou zákazníci psát své nápady. Z těchto nápadů potom T-Mobile jeden vybere a zrealizuje. Není však jasné, do jaké míry bude své závazky plnit. Zrealizované nápady pak „vyvěsí“ na výše uvedené stránce.

I přesto však zůstává mnoho zákazníků, kteří se službami nejsou spokojeni. Hlásají, že T-Mobile jen zlevnil služby, které měly být už dávno zdarma. Jak vidíte současnou situaci vy? Využijete levnějších služeb virtuálních operátorů nebo myslíte, že současné ceny jsou v pořádku?

Zdroj: mobilmania

1 komentář

  1. No, resp. pár hlav pomazaných se sešlo a s vidinou toho, že by je lidi pravděpodobně už brzy začali lynčovat, tak přisli s nápadem, jak přinést věci, které jsou na západě už standardem a ještě si z toho udělat reklamu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here