Swype 3.25 beta – přivítejte gesta

6

Swype dnes na svých stránkách vydal novou betu (3.25) stejnojmenné populární klávesnice. Ta kromě drobných oprav přinesla i nová gesta pro práci se schránkou a rychlé zapínání předem předvolených aplikací. Nově tak budete schopni odeslat vybraný text na sociální sítě jen pomocí jednoho kliknutí, tedy chtěl jsem říci táhnutí po displeji.

Beta je jako vždy stažitelná a nainstalovatelná pouze na zařízení, které měli již nějakou starší verzi předinstalovanou.

Zdroj & link ke stažení: beta.swype

 • Dione

  může mi někdo říct jak akutalizuji svůj swype ? měl jsem jej předinstalovaný v samsungu galaxy s… když si stáhnu ze zmíněné stránky swype instaler..tak se mi nainstaluje verze co už mám.. 2,6 …děkuji za odpověd

  • Petr Houška

   Zajdete na stránky beta.swype.com, zde se zaregistrujete a na e-mail vám přijde link ke stažení. Na ten pak už jen z mobilu kliknete, stáhnete instalační .apk a nainstalujete.

   • Dione

    přesně tohle jsem udělal, jenže když otevřu instalační apk tak se mi to jakože aktualizuje…ale v samotné klávesnici žádná změna není, a píše mi to pořád starou verzi … nemusím mít tu nejnovější verzi, ale aspoň nějaká aktualizace by se šikla..mám pořád 2,6

 • marble

  Chtěl bych to na Desire, ale bohužel je swype bez českého slovníku :/ 🙁

 • zog

  zdá se vám lepší swype nebo slideIT se slovníkem?

  • Petr Houška

   Upřímně, ani jedna. Používám standartní Gingerbread klávesnici a jsem spokojen.

   Jinak bych ale spíše volil Swype.