Spekulace: Android 4.4 KitKat dorazí na Galaxy S3 a Note 2 koncem března

6

Galaxy S3 vs Note 2

Podle nejnovějších uniklých informací by se měli majitelé loňské vlajkové lodě Samsung Galaxy S III i tabletofonu Samsung Galaxy Note II dočkat vydání aktualizace na Android 4.4.2 KitKat koncem prvního čtvrtletí letošního roku, tedy na konci března. Informaci zveřejnil jeden ze softwarových inženýrů pracujících pro Samsung.

Update by měl samozřejmě přinést všechny kitkatové novinky včetně průhledné notifikační lišty, nových možností tisku a tzv. imerzivního módů, který umožňuje spustit aplikace přes celou obrazovku. Údajně bychom však neměli očekávat žádné větší novinky přidané přímo Samsungem a tedy ani novou verzi uživatelské nadstavby TouchWiz. Korejský výrobce se nejspíš zaměřil především na opravy chyb a nejrůznější drobná vylepšení.

Samsung už minulý týden zahájil vydávání Androidu 4.4 KitKat pro Galaxy Note 3, zatím ale pouze pro některé regionální verze. Následovat by měla pomalu dosluhující vlajková loď Galaxy S4, po které by se updatu měly dočkat výše uvedené modely Galaxy S3 a Note 2. Nejnovější informace o aktualizacích na novou verzi operačního systému můžete sledovat v našem velkém a pravidelně doplňovaném článku.

zdroj: GSM Arena

 • Friko

  No a pokial to pride na slovenko, tak to bude koniec roka 2014.

  • Michal Baranay

   Načo čakať? Odin a je to

   • Tomas

    A který přesně FW máte na mysli? Link?

    • Michal Baranay

     Zatiaľ žiadny ale keď bude vonku, netreba čakať, kým dorazí do Československa. Zatiaľ som vždy fungoval na poľských ROMkách, ktoré sú v EU medzi prvými a žiadny problém.

 • Mix

  To by mě zajímalo co bude s Note 10.1.. tedy starší edicí…

 • Nitrol

  Tak kde to vázne ???