SoundHound 5.0 přináší nové uživatelské rozhraní a rychlejší rozpoznání hudby

1

V Google Play Store se objevila zbrusu nová verze aplikace SoundHound pro rozpoznávání hudby. SoundHound 5.0 nabízí mnoho důležitých změn a vylepšení.

  

Nejvýraznější změnou, které si všimnete okamžitě po spuštění aplikace, je zcela nové uživatelské rozhraní. V horní části domovské obrazovky se nachází tlačítko pro zahájení rozpoznávání hudby. Pod ním najdete okno nabízející například oblíbené písně a možnost poslechu jedné celé písně, kterou SoundHound každý den nabízí. Celkově je uživatelské rozhraní mnohem čistší a přehlednější, obsahuje obrázky alb i interpretů ve vysokém rozlišení a nabízí vylepšenou obrazovku LiveLyrics se zobrazením textu písní. Integrována byla také služba Spotify, která ale bohužel není dostupná v České republice. Co však určitě potěší každého uživatele, je ještě rychlejší rozpoznávání hudby.

Pokud ještě SoundHoud nepoužíváte, rozhodně jej vyzkoušejte a třeba mu dáte přednost před konkurenční aplikací Shazam. Kromě základní verze zdarma je k dipozici také neomezená verze, která obsahuje navíc widget a je zcela bez reklam. Nesmíme také zapomenout dodat, že většina uživatelské rozhraní aplikace je přeložena do češtiny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

  • Markchal

    Mám dotaz, kolik dat se přenese během zjišťování skladby mezi mobilem a serverem?