Sony Xperia Z se dost možná dočká také Google Edition

2

sony-xperia-z-ofic-1

Vše odstartoval Google na své akci I/O. Zde byla totiž oznámena Google Edition pro zařízení Samsung Galaxy S4. Do té doby toto privilegium měli pouze zařízení z rodinky Nexus. Google Edition obsahuje čistý Android, což je asi ta nejzásadnější změna pro běžné uživatele. Pro ty více náročné to znamená nejrychlejší dostupnost aktualizací nebo nejlepší optimalizaci.

Galaxy S4 ale dlouho nebylo samo mezi řadou Nexus zařízení. Krátce po něm se vydalo tou samou cestou i HTC s jejich vlajkovou lodí HTC One a jak to tak vypadá zahálet nebude ani Sony. Na internetu se totiž objevila anonymní zpráva od jednoho ze zaměstnanců Sony, která tvrdí práci na XperiiZ s čistým Androidem a tedy Google Edition.

Pokud by se na trh dostaly všechny tři nadupaná zařízení s Google Edition, jaký byste si vybrali vy?One, S4 nebo XperiiZ?

Zdroj: androidgeeks

2 KOMENTÁŘE

  1. asi bych bral samsung ale xperie ma zase lepsi zpracovani ale libi se mi ta bila verze..a jinak konecne jim to doslo- delat i modely s pure droidem

  2. Grafické a funkční provedení má launcher SXZ natolik funkčně i graficky povedené, že je na ní čistý android daleko méně žádající, než na telefonech jiných výrobců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here