Sony Xperia Z se dočkala aktualizace na Android 4.2 Jelly Bean

0

Sony Xperia Z render

S několikaměsíčním zpožděním Sony konečně vydalo slibovaný Android 4.2.2 Jelly Bean pro Xperii Z. Možnost stažení aktualizace s označením 10.3.A.0.423 hlásí také uživatelé z České republiky, konkrétně majitelé smartphonů zakoupených u českého T-Mobilu (1270-1418). Předpokládáme, že pro nebrandované i další brandované telefony bude update vydán v nejbližších dnech až týdnech.

V případě, že se vám však nechce čekat, než bude aktualizace dostupná pro vaši verzi Xperie Z, můžete si novou verzi firmwaru nainstalovat manuálně pomocí tohoto návodu (v češtině). Nezapomeňte však, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a za případné poškození telefonu nejsme zodpovědní my ani autor návodu. Z toho důvodu doporučujeme provádět manuální instalaci jen zkušenějším uživatelům.

Seznam změn zahrnuje například nové verze multimediálních aplikací, přidanou aplikaci pro vyhledávání ztraceného smartphonu, navigační lištu s rychlým nastavením a podporu paměťových karet o kapacitě až 64 GB. Se svými dojmy z nové aktualizace se nezapomeňte pochlubit do komentářů pod článkem.

via Xperia Blog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here