Sony Xperia J dostává aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

3

sony xperia j

Dalším smartphonem od Sony, který se dočkal Androidu 4.1 Jelly Bean, se stává Xperia J. Update probíhá už tradičně OTA cestou (tj. přes Wi-Fi) nebo je možné telefon připojit k PC a aktualizovat jej přes program PC Companion. Nezapomeňte, že aktualizace je vydávána průběžně, takže může chvíli trvat, než bude dostupná pro vaši Xperii J.

Nový firmware má číselné označení 11.2.A.0.21 a co je vůbec nejdůležitější, je založen na Androidu 4.1 Jelly Bean, který přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací a inteligentní vyhledávání Google Now.

Xperia J se stává teprve třetím smartphonem od Sony, který byl aktualizován na Android 4.1 Jelly Bean. Původně mělo k vydání nové verze Androidu dojít až na konci března, výrobce tak tentokrát byl o několik týdnů rychlejší. V uplynulých týdnech se updatu dočkaly smartphony Xperia T i Xperia V a v nejbližší době by měly následovat Xperia Go a Xperia P.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte nášvelký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: xb

  • Martin

    V horizontu kolika dní mohu očekávat aktualizaci? Telefon jsem nekupoval u operátora.

  • jiri

    Zdravim mam xperii p od t_mobile nevite prosim kdy bude dostupná aktualizace na jb 4.1.2 diky za info

  • Barbora

    zdravim. vcera mi prisla aktualizacia.. telefon som aktualizovala a od vtedy je nepouzitelny, stale nemam signal, vypisuje mi ze nemam vlozenu sim, ak signal mam, neda sa nikam dovolat, ani odoslat sms, nikto sa nedovola mne.. co mam robit?