Screencast Video Recorder slaví 100 000 stažení a zlevňuje na 19 korun

0

Screencast Video RecorderNa Android Marketu takřka unikátní nástroj určený pro videozáznam plochy displeje zařízení s Androidem, Screencast Video Recorder, má dnes pádný důvod oslavovat. I přes poměrně silné omezení pramenící z nutnosti přístupu k právům root a celkové vůči placeným aplikacím nepřátelskému prostředí na Android Marketu nikterak nezapadl a dokonce překonal magickou hranici 100 000 unikátních zaplacení.

Autoři se tuto událost navíc rozhodli hezky oslavit a aplikaci z původních $3.99, tedy přibližně 72 korun zlevnili na již daleko přístupnějších $0.99, což je necelých 20 korun českých. A za tuto cenu již aplikace zajisté stojí. Jako asi jediná na Android Marketu totiž poměrně jednoduše zvládne nahrávat dění na obrazovce, nechybí ji navíc ani ostatní schopnosti jako rychlá tvorba screenshotů nebo nahrávání na YouTube a podobně.

Nakonec je jen třeba upozornit, že aplikace prozatím nefunguje na Galaxy Nexus a Tegra 2/3 zařízeních, dle vyjádření vývojáře se však již pracuje na aktualizaci a tedy opravě tohoto problému.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via: androidspin, svetandroida

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here