Samsung upravuje a zpřehledňuje názvy chytrých telefonů

4

Také se Vám zdají názvové konvence Samsungu v poslední době opravdu hodně zmatené? Tak to nejste sami a očividně si názvový nepořádek uvědomila i firma a v průběhu dnešního dne představila úplně nový systém značení. Chytré telefony s operačním systémem Android se i nadále budou zařazovat do řady Galaxy, přičemž rozřazení do cenových a tudíž i výkonnostních kategorií bude zajištovat následné písmenko.

Řada Galaxy R tak bude náležet vždy tomu nejlepšímu zařízení, jen o trochu horším, ale stále těm z vyšší třídy bude vyhrazena Galaxy W, klasické střední třídě Galaxy M a nakonec těm nejlevnějším modelům Galaxy Y. Pokud za názvem ještě uvidíte „Plus“ pak vězte, že jde jen o trochu vylepšený původní telefon, s například trochu větší baterií nebo lehce přetaktovaným procesorem. A nakonec nebude chybět ani označení „Pro“ pro telefony s QWERTY klávesnicí.

Zdroj: UnwiredView

4 KOMENTÁŘE

  1. Super. Ale napište taky o tý aplikaci pro hackery která by měla příští týden vyjít :D. Jsem zvědav jestli s tím google bude souhlasit, a neodstraní ji na dálku z telefonů… Myslím že kdyby se to stalo, automaticky někam hodí apk soubor 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here