Samsung si myslí, že je irelevantní tvrdit, že kopíruje Apple, protože Apple zkopíroval Sony

3

 

Soudní spory Apple proti Samsungu se za dobu působení těchto dvou firem v oblasti chytrých telefonů staly poměrně ohranou písničkou. V pravidelném kolotoči vždy jedna firma obviní druhou z kopírování / použití jejích patentů načež jí to ta druhá okamžitě oplatí stejnou měrou.

A právě ona oplata se bude konat i toto pondělí. Oproti předchozím však bude trochu zajímavější. Samsung se totiž rozhodl postavit svojí obhajobu na argumentu, že Apple u prvního iPhonu zkopíroval design Sony Walkmanu a nemá tedy žádné právo osočovat z kopírování Samsung.

 

Pouze čas ukáže, jestli argument Samsungu zlomí porotu. Nicméně je třeba brát v potaz, že první iPhony neměli úplně stejný design, jako současná iPhone 4 a tedy i jako Sony Walkman, byly zaoblenější a svým způsobem poměrně odlišené.

Jaký názor na tuto situaci máte vy? Dle mého názoru jsou tyto rozpory směšné a naprosto zbytečné.

Zdroj: dotech via talkandroid

3 KOMENTÁŘE

      • nevim, nevim, Google Images nasel na zaklade vyse zverejnene fotografie tuny „vizualne podobnych“ obrazku z poslednich hodin, ale zadne „vizualne podobne“ obrazky starsi nez 1.1.2011 (casova rezerva pro zjednoduseni) – pokud by to byl realny produkt starsiho data, neco by se nejspis naslo. Netvrdim, ze to mozna nemuze byt realny SONY walkman, ale spis mi to osobne prijde jako fake. Minimalne je to divny …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here