Samsung pozdržel prodej svého nového Chromebooku

0

Samsung Chromebook 2

Již je to nějaký ten pátek, co společnost Samsung představila nástupce svého Chromebooku, který nese označení Samsung ChromeBook 2. Již při představování tohoto produktu se mluvilo o tom, že společnosti se nepovede dodržet první termín dodání produktu na trh, a že se dočkáme několika odložení. Ačkoli to někomu na počátku přišlo směšné, opravdu se tomu tak stalo.

Samsung totiž pozdržel zahájení prodeje svého nového Chromebooku a zahájení prodeje přesunul až na konec května (původní datum dodání bylo na konci tohoto měsíce). Jsou zde dvě varianty, proč se nový Chromebook zdržel. Tou první je displej notebooku a tou druhou je samotný procesor chromebooku.

První možnost můžeme ihned škrtnout, protože společnost Samsung má poměrně bohaté zkušenosti s vývojem displejů s vysokým rozlišením a tak by zde neměl být žádný problém. Druhá možnost je mnohem reálnější. Chromebook disponuje osmi-jádrovým mobilním procesorem, u kterého nebyla výroba tak dokonale zaběhnutá. Díky tomu se mohl stát nějaký problém s výrobou a Samsung tak musí odložit zahájení prodeje svého Chromebooku.

Ať je to jakkoli, v brzké době se snad tohoto Chromebooku na trhu snad dočkáme. Ovšem ne na tom našem.

 

Zdroj: AndroidCommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here