S Voice přidá podporu dalších jazyků

5

Svoice

Hlasový asistent S voice můžeme najít ve smartphonech od Samsungu, ten se snaží touto službou konkurovat Siri od Applu. S Voice je bezpochyby velmi zajímavá služba, avšak v našich končinách příliš nevyužitelná ne každý zvládne zadávat příkazy do telefonu plynně v angličtině.

Toho si jsou vědomi také v Samsungu,  kteří zadali čínské společnosti Speech Ocean práci na lokalizaci hlasového asistenta pro řečtinu. Momentálně v Aténách probíhá nábor dobrovolníku, kteří umí číst a mluvit řecky.  Momentálně není známo kolik jazykových mutací se chystá, což dává velkou naději i nám, kdy počet potencionálních zákazníku v Řecku je podobný jako u nás.

To zdali se objeví S Voice i v češtině ukáže až čas. Dejte nám vědět do diskuze zdali danou službu využíváte v Angličtině?

Zdroj: sammobile.com

 • Libor

  Používal bych určitě s češtinou!!!

 • andy

  K cemu mi je v cesku anglictina? Cestinu bych urcite vyuzil!

 • martas

  Pouzivam s Anglictinou nemam problem 🙂

 • Kamilos

  Pokud si koupím mobil za 19000 Kč. Tak by mela byt samozřejmostí aby tam byla podpora s voice v češtině! V NOTE3 není – tak by meli automaticky dat slevu! Tohle mě docela štve!

 • Alexandr

  Pořídil jsem si Galaxy S6 a z té funkce jsem nadšenej…ale velké mínus je,že není čeština. Angličtinu nezvládám až tak dobře. Ale ruštinu ano, Tak že ji používám . A udivuje mě jak je to promakane. Umí reagovat i na vtipy. Uvítal bych češtinu a to moc.