Prestigio Multipad 10.1 Ultimate (PMP7100D) dostává aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

0

Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate Duo (front)

Na aktualizaci svých zařízení nemyslí jen velcí výrobci, jako jsou Samsung a Sony, ale také menší společnosti, které jsou navíc častokrát ve vydávání aktualizací výrazně rychlejší. Minulý týden například vyšel update pro Prestigio Multipad 10.1 Ultimate (PMP7100D), díky kterému získají majitelé tohoto tabletu novější operační systém Android 4.1 Jelly Bean. A jak tomu bývá u u Prestigia zvykem, jedná se o téměř čistou verzi Androidu bez nadbytečných úprav od výrobce.

Jelly Beanu se dočkaly obě verze tabletu, s 3G i bez něj. Aktualizaci je možno provést OTA cestou nebo ji stáhnout manuálně z tohoto odkazu. Výrobce uvádí, že update smaže všechna uživatelská data a aplikace, proto je před jeho instalaci doporučeno provést kompletní zálohu tabletu.

Android 4.1 Jelly Bean přináší uživatelům velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací, vylepšenou virtuální klávesnici, novou aplikaci fotoaparátu a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now.

zdroj: prestigio

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here