Prasata se mstí, aneb Angry Birds naopak

1

Studio Rovio, které má na svědomí slavnou sérii Angry Birds, jejíž počet stažení překročil 600 milionů, chystá novou hru. Bude to Angry Birds naopak, takže pokud vám někdy bylo prasat líto, můžete ptákům vrátit úder.

Server Pocket-Lint měl údajně možnost se s připravovanou hrou seznámit. Jméno prozatím není jisté, navíc, tolik nabízející se „Angry Pigs“ to pravděpodobně nebude. Podle všeho by totiž prasata měla bránit ukradené vejce, které se ptáci snaží získat zpět. Každé prase bude mít specifické schopnosti, jenž bude moci při obraně využít. Ano, hra tentokrát bude z pozice obránce.

Objevují se názory, že Rovio chce být další „hvězdou,“ tak jako je dnes Disney. Jejich politika je dost podobná, potištěná trika, hrníčky a zkrátka vše možné s tématikou Angry Bird. Navíc v roce 2014 má být do kin uveden celovečerní film. Uvidíme, jak to celé dopadne, nicméně našlápnuto má Rovio skvěle.

Hra by se měla objevit ještě před vánocemi, bude se tedy spoléhat na předvánoční trhy a celou atmosféru. Vždyť minulý rok přes štědrý den dosáhly Angry Birds 6,5 milionů stažení.

Zdroj: Phone Arena

  • Danek Holotik

    ¨no spíš by to mělo být angry pigs