Podívejte se na oficiální video HTC One X

0

Mobile World Congress zatím ani pořádně nezačalo a vypadá to, že HTC už vytahuje karty z rukávu. Na svůj YouTube kanál výrobce nahrál ukázkové video modelu One X, který původně nesl kódové označení HTC Endeavour.

Půjde o telefon s chipsetem NVIDIA Tegra 3, díky kterému v One X najdeme čtyřjádrový procesor s taktem 1,5 GHz. Aplikace, které využijí jeho potenciál si budeme moci pustit na 4,7 palců velkému SLCD displeji s rozlišením 1280 x 720 pixelů, který kryje speciální odolné sklo Gorilla Glass ve své druhé generaci.

One X se bude chlubit rovným gigabytem paměti RAM a 32 GB integrované paměti, na MicroSD karty můžete zapomenout. Najdeme v něm pochopitelně Android ve verzi 4.0 s prostředím HTC Sense 4, na které jsme v redakci obzvlášť zvědaví.

Na tiskové konferenci jsme se mohli mimo jiné dozvědět, že s novým prostředím fotoaparátu jde zachytit jeden snímek za 0,7 vteřiny a že v něm najdeme i pokročilý nástroj pro hromadné focení. Objektiv fotoaparátu v One X by měl přijímat až o 44% více světla než předchozí fotoaparáty v telefonech HTC a měl by být schopný zaznamenávat jak video tak fotografovat současně.

Na zmiňované video se můžete podívat zde:

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here