Oppo Find 7 bude představen 19. března. Nejspíš se dočkáme dvou verzí

0

Oppo Find 7 teaser 1

Informace o smartphonu Oppo Find 7 kolují na na internetu už od loňského léta. Část výbavy nám už sice prozradil samotný výrobce, ale datum představení zatím zůstávalo neznámé. Až tento týden Oppo odhalilo na čínské sociální síti Weibo, že Find 7 spatří oficiálně světlo světa 19. března. Místo konání tiskové konference zatím potvrzeno nebylo, spekuluje se však o Pekingu.

Oppo Find 7 bude sice podle výrobce vybaven 5,5″ displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a jemností 538 ppi, nejnovější uniklé informace však nasvědčují tomu, že se dočkáme dvou variant smartphonu. Ultra HD displejem by měla být vybavena jen jedna varianta, druhá totiž nejspíš bude disponovat „pouze“ Full HD rozlišením. Svědčí o tom nejen výsledek benchmarku, ale také použití množného čísla na zveřejněném teaseru: „Find 7 are coming“.

Oppo Find 7 teaser 2

Výrobce nám dále potvrdil, že smartphone nabídne podporu sítí LTE, další informace o výbavě však pochází z jiných zdrojů. Oppo Find 7 by měl mít čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 3GB RAM, 13mpx fotoaparát, 4000mAh baterii a operační systém Android 4.3 Jelly Bean. Konstrukce smartphonu bude údajně vyztužena kovovým rámem a spekuluje se také o ceně, která by na domácím čínském trhu údajně neměla přesáhnout 600 dolarů, v přepočtu 12 150 Kč.

zdroj: Android Police, GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here