My Tracks 2.0 – kompletně přepracované grafické rozhraní, vylepšené funkce a další

0

Populární nástroj na jednoduché pořízení znáznamu cesty při sportování, My Tracks od Googlu, se dnes dočkal majoritní aktualizace na verzi 2.0.

Ta kromě kompletně přepracovaného grafického rozhraní, které nově dodržuje designové předpisy Androidu 4.0, přinesla aktualizace také zbrusu nový widget, skrze který lze sledovat základní parametry právě nahrávané cesty.

Opravena byla také celá sada chyb, díky čemuž by mělo být zadávání vlastních značek a export tras jednodušší a bez problémovější. V neposlední řadě byla přepracována také podpora pro externí senzory připojitelné skrze Bluetooth a ANT+  a přibyla možnost přehrát cestu v aplikaci Google Earth.

Bohužel některé věci také zmizely, možné již například není zobrazit mapu před zahájením nahrávání a tak v případě horšího GPS signálu nelze první přesně určit startovní pozici a pak již přesné nahrávat průběh cesty.

Nová verze má implicitně vypnuté nahrávání určitých údajů, při první spuštění tak doporučuji zajít do nastavení a vybrat si, co chcete všechno nahrávat a zobrazovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here