Mugen Power nabízí kryt pro Xperii Z1 zajišťující dvojnásobnou výdrž baterie

1

Mugen Power Xperia Z1

Sony Xperia Z1 byla představena s 3000mAh baterií, což je více než nabízí většina vlajkových lodí ostatních výrobců. Na druhou stranu však při intenzivnějším používání tohoto smartphonu nemůžete očekávat delší než jednodenní výdrž. S řešením přišla známá společnost Mugen Power, která patří k přeborníkům v oblasti externích akumulátorů.

Nejnovějším produktem v nabídce Mugen Power je kryt pro Xperii Z1, který v sobě ukrývá Li-Pol baterii o kapacitě 3 000 mAh. Uživatel tak bude mít k dispozici celkem 6 000 mAh, což už jistě bude stačit k tomu, abyste se dva nebo více dnů obešli bez nabíječky. O stavu externího akumulátoru informuje pětice modrých světelných diod na zadní straně krytu.

Musíte však počítat s tím, že s krytem bude Xperia Z1 ještě mohutnější a těžší smartphone než doposud. Zároveň přijdete o elegantní design kombinující sklo a kov, ale na druhou stranu, co byste neudělali kvůli vyšší výdrži baterie? Novinka od Mugen Power je k dostání na oficiálním webu výrobce, a to za 89,5 dolaru (v přepočtu asi 1 800 Kč) včetně poštovného do celého světa.

zdroj: Mugen Power via Phone Arena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here