Motorola Xoom WiFi dostává aktualizaci na Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich

2

Ani ne týden po zahájení uzavřeného testování se aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro WiFi verzi Motoroly Xoom začala zobrazovat i běžným uživatelům. Prozatím máme tedy potvrzené instalace pouze od uživatelů z USA, dá se však očekávat, že ani Česká republika, potažmo celý evropský region nebude čekat o moc déle.

Konkrétně se jedná o aktualizaci postavenou na Androidu v nejnovější verzi, tedy 4.0.3 s označením IML77. Šíří se klasickou OTA (over-the-air) cestou, díky čemuž se Vám do zařízení stáhne sama. Pokud po ní však opravdu toužíte, tak můžete buďto zavítat do nastavení – o tabletu – systémové aktualizace a dát zkontrolovat nové nebo zajít na XDA a stáhnout aktualizaci ručně.

Rozhodně nám dejte vědět do komentářů, zda se Vám aktualizace zobrazila a případně připojte i první dojmy.

Graf ceny produktu Motorola XOOM poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: xda

  • Sajgi

    Mám xoom koupený v USA, vždy mi aktualizace přišla s USA trhem, né až s tím Evropským, ale teď píše, že je Software na tabletu aktuální (3.2.1.) Build HTK75D

  • Sajgi

    It started January 12,Motorola and Google began deploying the Android Ice Cream Sandwich software upgrade (version 4.0.3) to Motorola XOOM Wi-Fi users. The upgrade will be pushed to a limited number of devices initially, followed by a soak period during which time feedback will be gathered. Full deployment is expected to begin shortly after completion of a successful soak period. The exact date of full deployment is not yet known.

    // toto mi napsal na motorola chatu jejich zaměstnanec…18.1.12 18:40 našeho času 😉