Microsoft Mobile [jiný než všichni ostatní]

4

Nokia definitivně opustila mobilní svět a mobilní divize se stala se majetkem Microsoftu, který doposud nedokázal vymyslet pro svou novou mobilní divizi hodný název. Momentálně se používá dočasný název Microsoft Mobile. Podle prvních pochybností, jenž se objevily s názvem, si troufáme tvrdit, že Microsoft stále hledá strategii, jak uspět v silné konkurenci. Momentálně Microsoft potvrdil další existenci projektu Nokia X běžícího na Androidu.

V rámci první reklamy se objevila dvojice zařízení Lumia 1020 a tablet Lumia 2520 která vznikla pod taktovkou Nokie.

 • dexter

  Tenhle článek myslíte vážně? Čte to vůbec někdo, než to jde na web? Michale, jde ti o kvalitu, nebo o kvantitu? Co to takhle zkontrolovat, když ti to vyleze z automatickýho překladače?

  Pro ty, kdo by si chtěli článek skutečně přečíst:

  Nokia definitivně opustila mobilní svět a mobilní divize se stala se majetkem Microsoftu, který doposud nedokázal vymyslet pro svou novou mobilní divizi hodný název. Momentálně se používá dočasný název Microsoft Mobile. Podle prvních pochybností, jenž se objevily s názvem, si troufáme tvrdit že Microsoft stále hledá strategii, jak uspět v silné konkurenci. Momentálně Microsoft potvrdil další existenci projektu Nokia X běžícího na Androidu.

  V rámci první reklamy se objevila dvojice zařízení Lumia 1020 a tablet Lumia 2520 která vznikla pod taktovkou Nokie.

  • Velekrt

   Dobrý den,
   článek jsem po kolegovi upravil – omlouvám se za původní (chybový) článek. Doufám, že nyní je již vše v pořádku.

   Přeji Vám hezký zbytek dne,
   Martin Kadlček

 • pdd

  pokud ty telefony uz dal neponesou nazev NOKIA..pujde to do hoven..nakej microsoft mobile dle me nikdo kupovat nebude a kdyz jo tak jenom nadsenci co tomu rozumi..ale ti jim penize nevydelaji.konecne se tem founum zacalo darit a takto to posr. muj nazor 😛

 • pedro1

  to Velekrt
  chyby ta jsou stale, ikdyz v mensi mire 🙂