LG Smart Activity Tracker – FuelBand pro Android

0

Tiskova konference LG na CES 2013 nepřinesla nic převratného ani nového, alespoň co se týče smartphonů. Ovšem na stánku LG se objevilo zajímavé zařízení podobné Nike FuelBand. Do nedávna byly tyto zařízení výsadou pouze iOS, nyní se však dostávají také ke konkurenčnímu Androidu.

Náramek od LG nese název LG Smart Activity Tracker a v podstatě se jedná o zařízení, který monitoruje vaši fyzickou činnost. K tomuto účelu jsou pro lepší lokaci nositele zabudovány akcelerometr a výškoměr. Activity Tracker disponuje LED displejem, s jehož pomocí budete jednoduchými, dotykovými gesty ovládat celé zařízení. Na displeji se také mohou zobrazovat informace o příchozím hovoru či SMS. Pokud jste vlastníkem LG Smart TV budete moci data z náramku synchronizovat s vaší  televizí. Tím však konektivita nekončí, Smart Activity Tracker můžete propojit s vaším Android nebo iOS smarphonem a díky USB také s PC.

Dostupnost ani pořizovací cena není známá, jestliže však LG stihne uvést tento náramek na trh dříve než konkurence a za rozumnou cenu, mohlo by zařízení mít úspěch.

Zdroj: mojandroid.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here