LG Optimus L9 dostává aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

0

lg-optimus-l9

LG v oblasti aktualizací vždy patřilo k největším hříšníkům, nedávno si však korejský výrobce uvědomil, že jedna z nejjednodušších cest ke spokojeným zákazníkům vede právě přes kvalitní softwarovou podporu smartphonů. Poslední zprávou pro majitele LG Optimusu L9 je vydání oficiálního updatu na Android 4.1 Jelly Bean.

Nová verze firmwaru už je dostupná ve většině evropských zemí, je tedy jen otázkou času, kdy se dostane ke všem majitelům Optimusu L9. Jelly Bean si pro svůj telefon můžete stáhnout OTA cestou (tj. přes Wi-Fi) nebo pomocí nástroje LG Mobile Support Tool.

Aktualizace má velikost 575 MB a přináší například rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter) nebo inteligentní vyhledávání Google Now. Zkušenější uživatelé, kterým jejich smartphone ještě update nenabídl, si mohou potřebný aktualizační balíček stáhnout z fóra XDA Developers a manuálně jej nainstalovat.

A zkrátka nepřjdou ani majitelé dalších smartphonů od LG. V nejbližší době by měl výrobce vydat Android 4.1 Jelly Bean také pro LG Optimus L7, Optimus 4X HD, Optimus Vu a Optimus Vu II. Před nedávnem se výše uvedené verze operačního systému dočkala také bývalá vlajková loď LG Optimus G.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

via ga

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here