LG G Watch – chytré hodinky z řady Android Wear

0

S představením nové řady nositelných zařízení Android Wear, kterou dnes oznámil Google, ukázalo částečně chytré hodinky LG – jako jedna z prvních společností. Konkrétně LG přišlo s projektem G Watch. Druhá společnost, která dnes hodinky představila, je Motorola.

1962655_768812833130039_521653987_n

Chytré hodinky LG by měly být dostupné v druhé polovině letošního roku. Je možné, že budou oficiálně představeny na Google I/O, které by se letos mělo odehrát v červnu. Podle LG jsou vývojem blízké spolupráce mezi oběma společnostmi. Jako jedny z prvních (spolu se zmíněnou Motorolou) v sobě budou mít platformu Android Wear,která je postavena na principu Google Now.

Ovládání bude možné jak dotykem a gesty, tak i hlasem, jako to známe právě u Google Now. Výkonný ředitel LG řekl, že „příležitost pracovat s Googlem na LG G Watch byla perfektní šancí zbavit se všech překážek v otázce designu a techniky (Pozn.: volně přeloženo; originál: “The opportunity to work with Google on LG G Watch was the perfect chance for LG to really pull out all stops in both design and engineering.”)

LG G Watch by měly nabídnout jednoduchý a uhlazený design, který by měl být zabalen do čtverce s plastovými (nebo méně pravděpodobně kovovými) okraji. Displej bude taktéž čtvercového tvaru. Hodinky by měly být jako produkt nízkonákladové, narozdíl od představených chytrých hodinek od Motoroly – Moto 360.

Zdroj: Facebook, Technobuffalo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here