Ledendární strategie Age of Empires: World Domination se dočkáme v létě

1

Age of Empires - World Domination

První zprávy o vývojí strategie Age of Empires pro tabelty a smarpthony se objevily již loni v létě. Kdy se Microsoft nechal inspirovat společnostmi kterým se podařilo již mrtvé tituly z PC oživit a získat další prostředky z mobilních zařízení. Jednou z nejúspěšnějších předělaných her je Carmageddon, který si získal značnout hráčskou základnu i na dotykových zařízeních.

Microsoft tak vycítil obchodní příležitost a oprášil své depozitáře, ve kterých se skrývá poklad v podobě legendární strategie Age of Empires. Vývoj svěřil společnosti Game Maker Klab, která se pustila do tvorby aplikace pro Android. Vývojáři se zavázali přizpůsobit ovládání hry na dotykové displeje a přinést multiplayer v reálném čase, kdy si budete moci hru zahrát proti svým kamarádům či kterémukoliv online hráči.

V rámci hry neboudou chybět známe národy Keltovů, Franků, Vikingů a Hunů, za které budeme moci bojovat s nepřáteli.  Na další novinky se můžeme těšit v létě, kdy se hra objeví v Google Play. Prozatím se Však můžete podívat na první Trailer v rámci kterého se nám hra představuje, ve videu nechybí ani ukázky ze hry.

Proslýchá se že by mobilní verze AoE měla obsahovat model free-to-play. Což znamená, že si ji sice stáhneme zdarma, ale bohužel s plno mikrotransakcemi uvnitř hry.

http://www.youtube.com/watch?v=j2PEXEO2ga0

Zdroj: phonearena.com

1 komentář

  1. Jednotky zběsile bijící do vzduchu vypadají přinejmenším prapodivně. A celkově, doufám, že to ve finále bude vypadat líp, protože mi to přijde dost nešťastně a amatérsky „smontovaný“. Když teda mluvím o grafickém znázornění boje. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here