Konec světa? Nebojte se, Google pro jistotu vymazal celý měsíc prosinec u Androidu 4.2

6

Pokud slavíte narozeniny v prosinci a vaši přátele si nepamatují datum vašich narozenin a ještě k tomu vlastní Android 4.2, tak vás zřejmě nepotěšíme. Google v nové verzi Androidu vynechal celý měsíc prosinec. To znamená, žádné narozeniny, žádné svátky, žádné události, žádný konec světa a také žádné Vánoce.

S takovouto zprávou přišel server android police, a dokonce své tvrzení podložil i obrázky, které jsou níže. Vlevo je možné vidět Android 4.2, kde rovnou za listopadem 2012 je leden 2013. Vpravo je možné vidět kalendář ve starší verzi. Kalendář vyzkoušeli na Nexusu 7 a také Nexusu 10, které běží na novém Androidu 4.2.

  

Co však musím dodat u nás zřejmě všechny narozeniny, svátky i Vánoce budou. Konec světa tu rozebírat nebudeme. Ne, teď vážně, zdá se, že tímto problémem trpí pouze ROM určené pro některé státy, po vyzkoušení u svého Nexusu 7, který také běží na novém Androidu, mohu potvrdit, že prosinec 2012 mám.

Zdroj: ap

 

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak já ho tam opravdu nemám – lidé – jakýkoliv kontakt – nová událost a prosinec chybí 🙂 V kalendáři ho ale normálně mám

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here