Klávesnice SwiftKey X se přehoupla do stádia veřejné beta verze

3

Firma TouchTipe dnes na Android marketu zveřejnila beta verzi své klávesnice SwiftKey X, která byla dříve k dispozici pouze pro lidi ve VIP programu.

Rozhodně Vám ji doporučuji vyzkoušet, oproti původní verzi SwiftKey totiž nabízí nové možnosti personalizace slovníku, kdy aplikace, tedy pokud jí to dovolíte, analyzuje vaše SMSky, E-maily nebo Facebookové statusy a natáhne do slovníku nová slova.

Vylepšena byla také predikce slov, která je nyní více ovlivněna napsanými texty a popřípadě i výše zmíněnými analýzami jiných zdrojů. Změn se dočkalo také grafické prostředí spolu, přičemž nastavení bylo předěláno úplně.

Výhodou klávesnice jsou také dobře zpracované české slovníky a poměrně velké možnosti nastavení. Slovenský slovník naneštěstí chybí.

Nakonec ještě doplním, že až skončí fáze beta testování, tak současní platící uživatelé SwiftKey získají bezplatnou aktualizaci.

 

ODKAZ NA STAŽENÍ

3 KOMENTÁŘE

  1. Píše opravdu až neuvěřitelně vašim stylem, opravdu to funguje jak říkají, ale celkem dost leze do paměti. Nevíte někdo jak odstranit diakritiku?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here