Kdy bude vydán Jelly Bean pro Samsung Galaxy S III od T-Mobile? [doplněno]

9

Před několika dny došlo k poměrně kuriozní situaci, kdy Vodafone vydal aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean dříve, než samotný výrobce. Dnes jej následoval další český operátor: O2. Majitelé Samsungu Galaxy S III od Vodafonu a O2 už si tedy mohou užívat všechny výhody nové verze operačního sytému, zatímco majitelé telefonů z volného prodeje a od jiného českého operátora, na oficiální update ještě čekají. Pokud máte SGSIII od českého T-Mobilu, určitě vás budou zajímat následující informace o datech aktualizací.

Podle O2 by měl být Jelly Bean vydán během několika následujících dnů. Pravděpodobně se tedy i majitelé smartphonů od O2 dočkají dříve než majitelé smartphonů z volného prodeje.

Aktualizováno: K vydání OTA aktualizace pro SGS III od O2 došlo během středy 24. října 2012.

Naopak u T-Mobilu není situace příliš růžová (ne, ani barva loga situaci nezlepší). Podle zaměstnanců operátora byla sice už aktualizace schválena už minulý týden, ale nyní se čeká na zveřejní výrobcem, které by mělo proběhnout za dva až čtyři týdny. Vypadá to, že proces aktualizace u T-Mobilu se mírně liší od Vodafonu a O2. Android 4.1 Jelly Bean pro Galaxy S III zakoupený u T-Mobilu bude tedy nejspíš vydán až tom, co Samsung vydá update pro zařízení z volného prodeje.

via druhýpohled, t-mobile

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

9 KOMENTÁŘE

  1. Když si budu aktualizovat SGS3 na jelly bean, tak budu mít všechno nastavení a aplikace apod. jako předtím nebo tam bude tovární nastavení nebo něco takového? A jak bude vypadat menu a hlavní stránka? Bude to nastavitelné? Nikde to nemůžu najít. děkuji za odpověď 🙂

  2. Tak jsem aktualizoval SGS3 od t-mobilu a stalo se,že pořád vyskakuje hláška Proces android.process.media se zastavil.Dělá to hlavně při otevření galerie nebo videa.Samozřejmně i při normálnim režimu.Nevim co s tim a jak se toho zbavit.Není nějaká rada????

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here