Instagram pro Android si během prvního dne stáhlo přes 1 milion uživatelů

5

Dlouho očekávaná fotografická aplikace Instagram zaznamenala po včerejším vydání pro Android obrovské úspěchy v počtu stažení. Už během prvního dne si Instagram stáhlo do svých smartphonů více než jeden milion uživatelů.

Už první den ale uživatelé Instagramu zaznamenali problémy s aplikací na některých telefonech. Po několika hodinách tak byla vydána opravná aktualizace, která by měla problémy vyřešit.

A nakonec jedna zajímavost. Krátce po vydání se ozvali také majitelé iPhonů, kterým se vydání Instagramu pro Android vůbec nelíbí. Nenávistné příspěvky směřované na vývojáře aplikace nebo samotné uživatele Androidu zaplavily například sociální síť Twitter.


logo-app
App Name
Instagram
Free   
qrcode-app

Instagram je fotoeditor známý zejména z iOS zařízení, který umožňuje přidávat vašim fotografiím nejrůznější efekty. Výsledné obrázky lze jednoduše sdílet na nejrůznějších sociálních sítích včetně Facebooku. Aplikaci můžete stáhnout i používat zcela zdarma.

via pha

 • dkas

  Koukám na ty příspěvky a ty lidi jsou vážně ubohý… Ale většinou už o jejich inteligenci vypovídají obrázky, které mají na Twitteru 🙂

 • TOMABENA

  čekal jsem zázrak, a přitom znám mnohem lepší programy….. 

 • Jakokluk

  Vždyť je to úplná ptákovina. Proč tolik povyku? Appláci se projevují jako …..prostě Appláci.

 • Ha

  jako sociální sít dobré ale na úpravu je to trapas