Ice Cream Sandwich pro LG Optimus 2X odložen

4

Pokud bychom měli vybrat největšího hříšníka roku 2011 v kontextu aktualizací na novější verze androidu, tak bychom pravděpodobně zvolili LG. Jejich neschopnost přinést Android 2.3 Gingerbread na své top modely Optimus 2X a Optimus 3B byla poměrně neuvěřitelná.

Bohužel to však vypadá, že se lidé v LG nikterak nepoučili. Některé již původně na poměrně vzdálená data naplánované aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich byly totiž ještě odloženy.

Konkrétně LG Optimus 2X se prý Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich nedočká dříve než ve třetím čtvrtletí tohoto roku, tedy někdy mezi červnem a zářím. Zda se obdobně posunou i ostatní aktualizace jisté není, nicméně se to dá bohužel předpokládat.

Hi Joseph, ICS upgrade will be available for the Optimus 2X in Q3 this year (:

zdroj: pocketnow

4 KOMENTÁŘE

  1. no to prej plati pro jine zeme, Evropa, podle nemecke divize LG, by mela splnit, to co puvodne slibili.Neverim tomu, ale zatim tvrdi,ze dodrzi.
    Info beru take z FB, ale nemeckeho

  2. A kdy se dočka jejich vlajková lod Optimus Black nového ICS androidu … 😀 😀 😀  Ještě že mam Blacka rootleho a na forech se již pracuje na ICS i pro tento model 🙂

  3. Klasika. Jako majitele O2X me to absolutne neprekvapuje. Naopak pocitam s tim, ze letos oficialni ICS proste nebude. Mobilni divize LG musi byt slusne dotovana. Takhle to vypada, ze tam pracuji spis nadsenci ve svem volnu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here