HzO znovu na CESu s technologií, která zvoděodolní každý chytrý telefon

0

Technologie schopné z libovolného elektronického zařízení udělat zařízení naprosto voděodolné nejsou žádnou převratnou novinkou. Dva největší zástupce, HzO a Liquipel jsme mohli vidět již v listopadu předminulého roku na new yorském CESu, respektive pak o několik měsíců později CESu lass vegasském.

Zatímco ta druhá, Liquipel, se dočkala reálného spuštění a zákazníkům v USA běžně nabízí aplikaci voděodolné vrstvy na chytré zařízení za cenu mezi 60 až 100 dolary, tedy přibližně 1200 až 1900 korunami, tak ta druhá, cílená primárně na výrobce zařízení, zatím uplatnění nenašla.

Ani to ji však nezabránilo, aby se ukázala na letošním CESu. Nepředstavila zde sice žádnou novinku, pouze ukázala starou odolnost vůči tekutinám všeho druhu, nicméně alespoň se připomenula všem výrobcům a doufejme, jim i ukázala, že by využití jejich služeb nebylo špatným nápadem.

Na rozdíl od Liquipelu by totiž HzO, alespoň tedy podle slov zástupce firmy, mělo být schopné dodat kvalitnější ochranu za výrazně nižší cenu. Učinit by tak mělo být schopné díky faktu, že je přizpůsobené pro masovou aplikaci při výrobě samotných zařízení a ne, jako u Liquipelu, jednotlivému nanášení na již hotové přístroje.

Tak či tak je ale bezesporu škoda, že ani jedna z technologií není prozatím dostupná u nás. Právě voda je totiž tím největším likvidátorem drahých hraček a navíc, možnost mít mobil ve vaně zní naprosto úžasně.

httpv://www.youtube.com/watch?v=FGU_xx79fIA

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here