Huawei na MWC 2014 možná představí chytrý náramek

0

Mobile World Congress 2014 se nezadržitelně blíží a my jsme každým dnem více v očekávání, co veletrh v Barceloně přinese. Spolu s nadcházející událostí se objevují informace o nových zařízeních stále častěji. Nyní se na MyDrivers objevila možná fotografie chytrého náramku od Huawei.

s_d6e5494cf77d4ab094318a0a114133cd

Na Weibu byla zveřejněna výše přiložená fotografie. Podle zdroje se údajně jedná o chytrý náramek od Huawei, který bude patřit do řady Glory. V ní má být představen mimo jiné nový tablet Glory X1 se 7″ obrazovkou s Full HD rozlišením (1920*1080), čtyřjádrovým procesorem o taktu 1,6 GHz, 2 GB RAM a 13 MP fotoaparátem. Poběží na Androidu ve verzi 4.2.2 a bude umožňovat, v případě modelu s GSM/3G modulem, i telefonování.

Pokud se vrátíme ke zveřejněné fotografii, můžeme si všimnout zvláštnosti tvaru. V poměrně úzkém pásku, na kterém jsou vidět dvě funkční tlačítka, je zasazen barevně odlišný displej. Ten je také výrazně vystouplý. Je tedy možné, že displej bude oddělitelný od pásku, který pak budete moci vyměnit za jinak barevný.

Huawei by si pro nás na MWC měl připravit podle dostupných informací, pokud počítáme tento náramek, až čtyři zařízení – chytrý náramek, dva tablety a jeden smartphone. Teaser, který některá zařízení poodhaluje si můžeme prohlédnout zde. Huawei by mělo mít s největší pravděpodobností prezentaci svých produktu již 23. února v neděli v podvečer.

Zdroj: Gizchina, News.mydrivers

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here