HTC umožňuje odemknout bootloader u Desire, Wildfire, Wildfire S a Salsa

11

HTC pokračuje ve splňování svého slibu a spustilo dnes možnost oficiálního odemknutí bootloaderu u dalších svých telefonů. Na stránky HTCdev.com přibyly do sekce „Unlock Bootloader“ následující smartphony s Androidem:

 • HTC Desire
 • HTC Wildfire
 • HTC Widfire S
 • HTC Salsa
 • HTC Merge (pouze USA)
Samotný nástroj k odemknutí bootloaderu naleznete zde. Nezapomeňte, že i při oficiálním postupu přicházíte o část záruky, proto si nezapomeňte přečíst podmínky služby. Podle českého zastoupení společnosti je každý případ reklamace posuzován zvlášť. Pokud technik zjistí, že problém vznikl kvůli odemknutému bootloaderu, nebude v tomto případě záruka uznána.
Schéma odemykání bootloaderu u telefonů HTC

 
Graf ceny produktu HTC Wildfire S poskytuje server Heureka.cz

11 KOMENTÁŘE

 1. škoda, že se při příležitosti čtení článku nedozvim k čemu odemknutí bootloaderu je 🙂 (aneb chybí mi kompletní informace, aby mi tahle část k něčemu byla..)

 2. Nechápu k čemu to je u dva roky starého mobilu (Desire). Kdo si chtěl ROM změnit, tak si jí změnil a těžko věřit tomu, že někdo čekal na oficiální cestu.
  Možná těm, kdo ho mají ještě v záruce a reklamují ho to ušetří pár minut tím, že mobil nebudou muset vracet do původního stavu.

 3. Zdravím…nejsem v tomto příliš zběhlý, tak mi odpusťte možná trochu blbou otázku….Jak mám spustit přes SDK ten fastboot? zkoušel jsem to přes TCommander, ale pokaždý mi jen problikne konzole a nic.

 4. no ja nevim….nedostatnu se ani do bootloaderu….stisknu volume down a power a telefon se jen klasicky zapne…

 5. při zadání příkazu „fastboot oem get_identifier_token“ mi to napíše „command error !!!“ Vše jsem udělal podle návodu…nevíte prosím někdo čím by to mohlo být?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here