HTC telefony se předcházejí o 10 minut

13

V průběhu včerejšího dne se hodiny u valné většiny telefonů od HTC a originální ROMkou začaly předcházet o přibližně 10 minut. Tato chyba postihla bez rozdílu telefony brandované i nebrandované telefony s Androidem 2.3.3 i 2.2. Pravděpodobným zdrojem problémů je tak (nejen) grafická nadstavba HTC Sense ve verzi 2.1. Kdy bude vydána oprava, se zatím neví, ale útěchou může být, že HTC již o problému ví.

„It has come to our attention that certain HTC handsets appear to be showing the wrong time, we’d like to reassure you that we are currently working to rectify this and will have an update for you shortly.
„We apologise for any inconvenience this may be causing.“ [techradar]

 

Již se k nám doneslo, že některé HTC telefony ukazují špatný čas, rádi bychom Vás ujistili, že na opravě již pracujeme a přijde brzy. Omlouváme se za způsobené problémy.

Podělte se s námi do komentářů, jestli máte stejný problém.

Po anketě na FB jsme rozhodli, že komentáře poukazující na již opravenou chybu, které neobsahují jinou užitečnou informaci, budou smazány. Pokud by to někomu vadilo, nechť nám to řekne, pokud Vás bude dost, ustoupíme od toho. Přeci jen nechceme působit jako cenzoři.

Zdroj: techradar

 • shedy

  Já mam na svym Nexusu čas v pohodě. To bude asi tim „čistým androidem“.

 • tiolk

  mám htc desire bravo a čas se o 10 minut spožďuje při přijmu sms, takže pak následná konverzace je docela nepřehledná…. snad to bude lepší!! Pls dejte pak zprávu až vydají nějakou opravu, děkuji!

 • Honza

  Mam Desire HD a opravdu se mi vcera cas rozesel o 10 minut. Stacilo jit do nastaveni casu a vypnout a zase zapnout automaticke nastavovani. Co me trapi vic je fakt, ze posledmi tyden mam problemy se zamerenim gps signalu. Trva to hrozne dlouho a nekdy se nedockam vubec. Nekdo podobny problem?

 • Fox

  Přesně tak, mám HTC Legend a také se mi v pátek ráno kolem osmé předešel čas o 10 minut. Myslel jsem, že je to chyba Vodafone, ale kolem oběda jsem zkusil vypnout a zapnout automatické nastvovaní času dle operátora a čas se nastavil správně. Ani manželka, která má stejný telefon jako já, a ani kamarád, který vlastní HTC Desire, žádný takový problém nezaznamenali. Manželka je také u Vodafone, kamarád má O2.

 • Desire Z, nic jsem nespozoroval, ale zas nedrzim to neustale v ruce a necumim jenom na hodiny, ze jo, mam hodinky na ruce

 • Honza

  Ja si toho vsimnul diky tomu, ze se mi v gtalku spatne radili zpravy. Kdyz mi nekdo poslal zpravu jako odpoved na moji otazku, tak se objevila pred tou otazkou.

 • martin

  honza: taky mam problem s tou GPS…v poslední době se mi zaměřuje opravdu dlouho (Desire)

 • Cleric

  Dá se vyřešit jednoduchou aplikací Clock Sync, jen je k tomu potřeba ROOT.

 • Gargamel

  Aj ja potvrdzujem vcerajsi odklon casu o 10 min dopredu na Htc Desire. Manualne som ho posunul spät a opät zaskrtol automatiku. Zatial bez problemov…

 • Mila

  Mam desire s a taky nemůžu zaměřit gps signál. Mate někdo reseni?

 • NoNa

  A já si myslel, že už jsem si tak zaprasil systém, že jsem si kvůli tomu konečně naistaloval novou ROMku CyanogenMod 7 😀 Protože to míchání časů odeslaných a přijatých SMS…to byl děs 🙂

 • Acolus

  Dnes je 31.3. 2013 a na mám HTC Desire X aktualizovaném na nejnovější verzi Androidu problém s časem stále přetrvává. Musí to být opravdu náročné, vypořádat se s takovým problémem.

 • Petas

  Zdravím i já trpím stejným problémem. At je aktualizace času vypnutá nebo neni stále se hodiny denně předvídají o cca 10 min. Mám HTC Desire x a je 17.7.2013
  Děkuju za nápravu.