HTC Sense 6 je dostupný pro Nexus 5 [ROM]

0

Sense-6.0-HTC-One

Téměř každý uživatel mobilního telefonu s Androidem závidí Nexusům pár věcí. Mezi nimi jsou například rychlé aktualizace a naprosto čistý systém. Pravdou ale je, že i čistý systém občas umí omrzet a mnohdy některé launchery nedokáží pomoci.

Nejlepším telefonem, který disponuje čistým systémem je samozřejmě Nexus 5, který jsme mimo jiné u nás recenzovali. Tento telefon prožil vcelku velký BOOM při uvedení na trh a díky tomu si získal velký počet uživatelů.

Ovšem, ne každému se bude časem líbit čisté prostředí, které je (abych pravdu řekl) poměrně nudné. Proto následně probíhají experimenty s různými launchery, které dokáží alespoň k nepoznání přestylizovat Vaši plochu.

Mnohdy to ale uživatelům nestačí a tak většinou končí u ROOTlého telefonu se změnou systému. Právě zde uživatele Nexusu 5 potěším, neboť se dočkali ROM, ve které si můžou vyzkoušet nový HTC Sense 6, kterým disponuje HTC One M8.

Vývoj probíhá vcelku rychlým tempem, ale stále zde nalezneme spoustu věcí, která nefunguje. Mezi nefunkčními se řadí například zvuk, fotoaparát, senzory, NFC a další.

Pokud si chcete systém vyzkoušet, není nic jednoduššího, než navštívit XDA fórum, na kterém se tato ROM nachází.

Server AndroidMarket.cz nezodpovídá za škody způsobené přenahráváním ROM telefonu. Vše děláte na vlastní nebezpečí.

 

Zdroj: AndroidCommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here