HTC One začíná v Číně dostávat aktualizaci na Android 4.2. Mezinárodní verze bude následovat

0

HTC One Android 4.2 update

HTC One pro čínský trh dostává po slotu na paměťové karty a dual SIM podpoře další výhodu nad svým mezinárodním kolegou prodávaným i v České republice. Právě čínská verze vlajkové lodi od HTC se totiž jako první dočkala slibované aktualizace na Android 4.2.2 Jelly Bean.

Ačkoliv mohou být evropští majitelé HTC One tímto krokem trochu zklamání, jedná se zároveň o dobrou zprávu, že vývoj updatu už byl dokončen a od jeho vydání nás dělí několik dnů až týdnů. Mezinárodní a čínská verze smartphonu jsou totiž po technické stránce téměř shodné.

Aktualizace kromě už zmíněného Androidu 4.2.2 Jelly Bean přináší také vylepšené uživatelské rozhraní HTC Sense 5. Uživatelé se mohou těšit na vylepšenou lištu v launcheru, možnost přidávání widgetů na odemykací obrazovku, přeuspořádaný panel s widgety, procentuální ukazatel stavu nabití baterie v liště a rychlé menu nastavení po vysunutí notifikační lišty.

Přibyla také dosud chybějící možnost zapnutí prostředního loga HTC pod displejem jako třetího tlačítka. Úprav se dočkal také fotoaparátl, který nyní nabízí rozšířené možnosti uzamknutí expozice i zaostření, nový formát souborů pro HTC Zoe a šest nových témat pro HTC Highlight video.

zdroj: Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here