HTC One X+ začíná dostávat Android 4.2.2 a Sense 5. Zatím ale jen na Taiwanu

1

HTC One X Plus

Po vlajkové lodi HTC One se aktualizace na Android 4.2.2 Jelly Bean dočká její loňský předchůdce HTC One X+. Výrobce zatím update vydal jen na domácím Taiwanu, ale je nejspíš jen otázkou několika dnů až týdnů, kdy se dočkají také majitelé smartphonu z České republiky.

Firmware s číselným označením 2.17.709.2 přináší nejen novinky z Androidu 4.2.2, jako jsou vylepšené notifikace nebo spořič displeje Daydream, ale také nejnovější uživatelskou nadstavbu HTC Sense 5. Seznam nových funkcí a vylepšení známých z HTC One zahrnuje například domovskou obrazovku BlinkFeed, která umožňuje sledovat příspěvky ze sociálních sítí, zpravodajských webů, kalendáře i dalších zdrojů přehledně na jednom místě.

Nechybí však ani možnost zapnutí zobrazení procentuálního stavu baterie v notifikační liště a nové rychlé nastavení po vysunutí lišty. Vylepšením neunikl ani fotoaparát, který umožňuje dlouhým kliknutím uzamknout expozici i zaostření.  Hudební přehrávač zase dostal možnost zobrazení vizualizací s texty písní.

zdroj: Android Police

1 komentář

  1. Už mě přestalo bavit čekat, až se HTC uráčí aktualizovat One X a po rootnutí a nahrání CM 10.1.2 si chrochtám spokojeností 😉

    Jen mě štve, že jsem to neudělal dříve, telefon omládl o rok… 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here