HTC One X+ se v budoucnu nedočká už žádné větší aktualizace

5

HTC One X Plus

HTC One X+ už nejspíš zůstane na Androidu 4.2.2 Jelly Bean s Sense 5. Podle odpovědi nizozemského zastoupení výrobce na Twitteru na dotaz jednoho z uživatelů totiž není pro tento smartphone chystána žádná větší softwarová aktualizace. Majitelé HTC One X+ tedy mohou zapomenout, že by se oficiální cestou v budoucnu dočkali Androidu 4.3 Jelly Bean nebo dokonce Androidu 4.4 KitKat s novější verzí nadstavby Sense.

Podobný osud téměř jistě čeká také původní verzi HTC One X, ohledně které už před několika týdny informoval jeden ze zaměstnanců taiwanského výrobce. Počínání HTC je však vzhledem k nepříznivé finanční situaci přinejmenším podivném. Místo toho, aby si společnost snažila udržet své zákazníky častými softwarovými aktualizacemi, rozhodla se dále nestarat o mnoho svých starších či levnějších smartphonů.

zdroj: HTC Nederland (Twitter) via Softpedia News

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

5 KOMENTÁŘE

    • Aha? A co by jsme si koupili? Nokii s Widlema? To jsme celkem rychle skončili… Nebo iPhone? Ten taky podporuje zařízení jen 2 roky a poslední aktualizace vždy iPhone solidně zabije… Nebo někoho jinýho s Widlema? A tam snad výrobci nezdržují aktualizace?:)

  1. Přesně tohle je důvod proč je HTC tam kde je + ty jejich nesmyslný ceny produktů. HTC sem měl rád, ale tímhle přístupem ať shnijou v propadlišti dějin.

    • Souhlas, tímto chováním si pod sebou řežou větev. Takhle se vykašlat na zákazníky se jim z dlouhodobého hlediska nevyplatí…

  2. Koupil jsem si tento mobil, bohužel v něm mám android 4.1.1. s HTC SENSE 4+ , kde si prosím pořídím novější verzi androidu ? Díky. Je nová verze androidu lepší ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here