HTC One S dostává aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

7

Příjemný vánoční dárek v těchto dnech dostávají uživatelé HTC One S. Taiwanský výrobce totiž začal vydávat dlouho očekávanou aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean.

Update, který zvyšuje verzi softwaru na 3.16.401.8, probíhá OTA cestou (přes Wi-FI) a jeho velikost je asi 612 MB. Kromě Androidu 4.1.1 Jelly Bean se uživatelé mohou těšit na novou verzi grafické nadstavby HTC Sense 4+, zvýšenou výdrž baterie i vylepšené aplikace Fotoaparát a Galerie.

Nesmíme zapomenout dodat, že aktualizace se v současnbé době týká pouze běžné verze HTC One S vybavené procesorem Snapdragon S4. Majitelé HTC One S (C2), který má procesor Snapdragon S3, by se však updatu na Jelly Bean měli dočkat v řádech několika týdnů.

Nechcete přijít o žádnou aplikaci, hru ani další novinku ze světa Androidu? Přidejte si nás na Facebooku, Twitteru a Google+.

via ap, ac, xda

 • rehyczek

  Jak poznám jakou mám verzi? Jestli s4 nebo s3 ?

  • Na český trh byla, co vím, distribuovaná pouze S3 verze.

   • Vzhledem k tomu, že telefon koupený v ČR nemusí být to samé jako telefon z české distribuce, existuje spolehlivější způsob:

    Podívejte se na krabici nebo do nastavení teleofnu (Informace o softwaru). Pokud tam najdete Z520e, máte verzi s S4. Pokud tam je Z560e, máte horší S3.

 • Impo5sible

  No, radím všem zatím neaktualizovat. Je to zabugovaná 4.1.1 verze, počkat si na update.
  Netvrdím, že by byla tak strašná, ale nějaké improvement slabiny tam jsou a nejradikálnější je zásah do HTC sence – notifikační bar, nastavení, klávesnice, live walls…
  Uvidíme, snad se to změní, nebo je to jen otázkou zvyku… (:

 • rehyczek

  Já mám 1.7 GHz TAK NEVIM CO MAM ZA VERZI

  • To znamená horší verzi se Snapdragonem S3 (C2).