HTC One a Samsung Galaxy S4 v Google edici obdržely aktualizaci na Android 4.4 KitKat

1

Android 4.4 KitKat

Ke konci minulého týdne unikla fotografie odhalující oficiální předpokládaná období vydání aktualizace Android 4.4 KitKat. Týkala se však pouze čtyř zástupců od společnosti Samsung. Mezi nimi je i Galaxy S4 a podle pořízeného obrázku se updatu systému uživatelé dočkají v lednu. Jenže někteří z nich mohou jásat již nyní.

Ti, co vlastní Galaxy S4 v Google edici, totiž mohou zvesela stahovat oficiální aktualizaci Android 4.4 KitKat (neobsahuje nový Experience launcher) pro svého mobilního beznohého miláčka. Ta byla uvolněna i pro HTC One také v Google edici. Pro ostatní uživatele těchto modelů tak přichází naděje, že daný ROM brzy někdo upraví na mezinárodní verzi a bude tak dostupná všem.

Kompletní seznam aktualizace Android 4.4 KitKat pro chytré telefony včetně předpokládaných dat vydání naleznete v našem neustále doplňovaném článku.

Zdroj: AndroidAuthority

  • Libor Foltýnek

    První verze pro I9505 už jsou na XDA, ale zatím bych to na běžné použití nedoporučoval, lidi si stěžují na náhodné restarty, problémy se sítí a chyby v nastavení bezpečnosti.