HTC Desire 601 dostane aktualizaci na Android 4.4 KitKat

10

HTC Desire 601

HTC už dříve potvrdilo, že se Androidu 4.4 KitKat v budoucnu dočkají majitelé HTC One, One Mini a One Max. Nad dalšími smartphony od taiwanského výrobce ale dosud visel otazník. Do seznamu zařízení, která dostanou aktualizaci na nejnovější verzi Androidu, si můžeme přidat model střední třídy HTC Desire 601.

Informaci na svém twitterovém účtu uvedl Mohammed Versi z amerického zastoupení HTC. Android 4.4 KitKat pro HTC Desire 601 by měl být vydán na konci března 2014. Součástí aktualizace bude také novější uživatelská nadstavba HTC Sense 5.5. Zatím není jasné, zda se daný termín týká výhradně USA nebo celého světa.

zdroj: Twitter via Softpedia News

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

10 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj, konec března již proběhl a update nikde. Nějaké nové podrobnosti ohledne aktualizace? Trochu se bojim, ze na zbytek sveta se zapomnelo a budeme odkazani na XDA:-)

  2. Ahoj, dnes jsem aktualizoval HTC Desire 601 na verzi 4.4.2 – po aktualizaci přestala chodit navigace Sygic (hláška odepřen přístup k SD card) a nemůžu mazat/kopírovat/přesouvat soubory mezi int. pamětí a SD kartou. Poradí mi někdo, co s tím?

  3. Zdravim,před dvěma dny jsem uktualizoval HTC Desire 601 na verzi 4.4.2 a od te doby mi vydrzí baterie cca půl dne. Nevít někdo co stím? Tel používám stejně jako před aktualizací a to mi za den při normálním používání ubyla cca polovina.

  4. Ahoj.Po té slavné aktualizaci,nemám šanci dobít baterku v telefonu. Po 10hod. nabíjení se dostanu zhruba na 60% a když ho odpojím z nabíječky,tak se mi ukáže 10%,jednou zavolám a jsem bez….Poslal jsem tel.jako reklamačku do Sezimova Ústí a po 14 dnech mi přišel ještě v horším stavu.Teď už tam nemám ani GPS.Ale podle nich je to moje vina,že používám příliš velké uživatelské data…..k SMÍCHU NE?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here