HTC Bliss – první telefon s HTC Sense 3.5?

5

O připravovaném telefonu HTC Bliss jste již možná slyšeli, bohužel o něm doposud bylo známo jen, že bude pravděpodobně cílen spíše na něžnější polovinu populace. To se však nyní mění, server HTC Inside získal od prý důvěryhodného zdroje papírové specifikace a rovnou na úvod mohu říci, že při dobře zvolené cenně by mohli vypadat velmi dobře.

Srdcem telefonu má být jednojádrový ARMv7 Qualcomm Snapdragon MSM7630 taktovaný na 800-1000 MHz doplněný o grafické jádro Adreno 205. Nad tím má běžet Android 2.3.4 s grafickou nadstavbou HTC Sense ve verzi 3.5. A právě to je jedna z nejzajímavějších informací, verze 3.5 se totiž v žádném doposud známém telefonu nevyskytla a i ta zatím nejnovější 3.0 je pouze v HTC Sensation a Evo 3D.

Z dalších informací, k telefonu bude pravděpodobně dodávána „charm indicator“ neboli malá designově sedící kostička s malou diodou uvnitř, která bude oznamovat příchozí hovory, SMSky a další notifikace.

Zdroj: pocketnow

 • Vilge

  Moc pekny…. zda se ze jasna volba na darek pro slecnu 🙂

 • zooomek

  Docela se divím, že nové telefony osazují procesory na taktu pod 1GHz nebo přímo 1GHz. Mnozí třeba namítnou, že je to pro holky… mezi námi je ale přece i spousta geek girls.:)

  • NoNa

   Souhlas 🙂